Gezintrek: Güncel etkinlikler

Kaçkar Güney Yaylaları

16-22 Temmuz tarihleri arasında Karadeniz’e ve yaylalara gidiyoruz. Özet ve geniş program bilgileri aşağıda… Merak ettikleriniz için arayabilirsiniz ve sorabilirsiniz… Uçak biletleri pahalanmaya başlamış bile. Ne kadar erken karar verirseniz o kadar iyi olur… Ayrıca isteyenler için süreyi birkaç gün uzatıp Kaçkar Zirve yapabiliriz. Katılım için Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com Geliyorum diyen arkadaşlardan 300 TL… (……….)

Nepal’e gidiyoruz. de haydın…

Gözlerinizi kapatın! Ve bir Nepal yolculuğu düşünün… Nepal Annapurna Bölgesi – Ghorepani  Poonhill Trek – 10 Gün NAMASTE… 01. Gün / 11 Mayıs: Kathmandu Himalayalar ülkesi Nepal’e uçuyoruz. Tribhuvan Uluslararası Havaalanı’na vardığımızda görevlimiz bizi karşılayacak ve otelimize transferimizi sağlayacak. Otele yerleşime ve dinlenme sonrası serbest zaman geçireceğiz…  Akşam bizim için hoş geldin yemeği ve etkinlik brifingi… 02. Gün / 12… (……….)

Maçahel Yaylaları ve Batum

Ağustos ayında ve Kurban Bayramı tatilinde Maçahel Yaylalarına ve Batum’a gidiyoruz. Özet ve geniş program bilgileri aşağıda… Merak ettikleriniz için arayabilirsiniz ve sorabilirsiniz… Yaz süreci ve bayram olması dolayısı ile bölgeye uçak biletleri pahalanmaya başlamış bile. Ne kadar erken karar verirseniz o kadar iyi olur… Katılım için Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com Geliyorum diyen arkadaşlardan 300… (……….)