Gezintrek: Konaklamalı etkinlikler

Kaçkar Güney Yaylaları

16-22 Temmuz tarihleri arasında Karadeniz’e ve yaylalara gidiyoruz. Özet ve geniş program bilgileri aşağıda… Merak ettikleriniz için arayabilirsiniz ve sorabilirsiniz… Uçak biletleri pahalanmaya başlamış bile. Ne kadar erken karar verirseniz o kadar iyi olur… Ayrıca isteyenler için süreyi birkaç gün uzatıp Kaçkar Zirve yapabiliriz. Katılım için Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com Geliyorum diyen arkadaşlardan 300 TL… (devamı)

Likya Yolu; Kaş – Kekova – Demre

26 Mart / 1 Nisan tarihleri arasında Likya Yolu’nun en güzel parkurlarından birinde hem yürüyecek, hem de Üçağız – Kale – Kekova bölgesinin keyfini çıkartacağız… Geliyorum diyen 8 kişi sonrasında uçak biletlerimizi alıyoruz… Likya Yolu dünyanın ilk on klasik yürüyüş yolu arasında yer almakta ve toplamı 509 km. olan bir parkurdur. Rotanın tamamı işaretlenmiştir ve yürürken dünyanın çok farklı coğrafyasından… (devamı)

Likya Yolu; Fethiye – Kalkan

Ülkemizde ki bir dünya klasiği yolu yürüyeceğiz. Derdimiz hem yürümek hem keyif almak. 19 / 25 Mart tarihleri arasında Likya yollarında olacağız… Geliyorum diyen 8 kişi sonrasında uçak biletlerimizi alıyoruz… Likya Yolu dünyanın ilk on klasik yürüyüş yolu arasında yer almakta ve toplamı 509 km. olan bir parkurdur. Rotanın tamamı işaretlenmiştir ve yürürken dünyanın çok farklı coğrafyasından insanlar ile karşılaşmak… (devamı)

Nepal’e gidiyoruz. de haydın…

Gözlerinizi kapatın! Ve bir Nepal yolculuğu düşünün… Nepal Annapurna Bölgesi – Ghorepani  Poonhill Trek – 10 Gün NAMASTE… 01. Gün / 11 Mayıs: Kathmandu Himalayalar ülkesi Nepal’e uçuyoruz. Tribhuvan Uluslararası Havaalanı’na vardığımızda görevlimiz bizi karşılayacak ve otelimize transferimizi sağlayacak. Otele yerleşime ve dinlenme sonrası serbest zaman geçireceğiz…  Akşam bizim için hoş geldin yemeği ve etkinlik brifingi… 02. Gün / 12… (devamı)

Maçahel Yaylaları ve Batum

Ağustos ayında ve Kurban Bayramı tatilinde Maçahel Yaylalarına ve Batum’a gidiyoruz. Özet ve geniş program bilgileri aşağıda… Merak ettikleriniz için arayabilirsiniz ve sorabilirsiniz… Yaz süreci ve bayram olması dolayısı ile bölgeye uçak biletleri pahalanmaya başlamış bile. Ne kadar erken karar verirseniz o kadar iyi olur… Katılım için Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com Geliyorum diyen arkadaşlardan 300… (devamı)

Likya Yolu Kolaj; Kaş ve Olimpos bölgesi

11 Kasım sabahı İstanbul’u terkedip Dalaman’a uçuyoruz… Dönüş 18 Kasım akşamı Antalya’dan… Bu faaliyet’e isteyen pansiyon, isteyende çadır konaklamalı katılabilir… Keyif alarak yürüyeceğimiz Likya parkurlarında mümkün olduğu kadar kendimizi yıpratmadan ve tadını çıkartarak hem denize girecek hem yürüyeceğiz. O nedenle parkurları uzun tutmadan, konaklayacağımız bölgeleri de gezerek zaman geçirebileceğiz… Ayrıca isteyen parkurun sadece Kaş veya Olympos bölgesi için katılabilir. Gidiş:… (devamı)