Polonezköy doğa yürüyüşü…

13 Ekim 2018 Pazar sabahı uzun ve kısa olmak üzere iki parkur içeren rotamızda yürümek üzere yola düşüyoruz. Yürüyüşümüze Zerzavatçı Köyü’nden başlayacağız. Ve patikalardan orman içi yollardan Polonezköy’e ulaşacağız. Yürüyüşümüzün ilk kısmına katılacak arkadaşları Polonezköy’de bıraktıktan sonra, devam eden arkadaşlar ile Cumhuriyet Köyü’ne doğru yola düşüyoruz. Rota bitiminde araçla Polonezköy’e geliyoruz ve günün kalanını orada geçiren arkadaşları alıp İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Tahmini rota bilgisi; Zerzevatçı-Polonezköy 10 km, Zerzevatçı-Cumhuriyet Köyü km. Doğada yürümeyi seven herkesin katılabileceği bir etkinlik.

Etkinlik Bedeli: 90 TL (ulaşım, acenta maaliyeti, yol sigortası, rehberlik ve yol arkadaşlığı içerir).

Faaliyet bedeli katılımcı sayısı göz önüne alınarak hesaplanıyor. Son dakika iptallerini sevmiyoruz. Belirtilen iptal zamanları dışında iptal eden veya etkinliğe katılmayanlardan etkinlik bedeli tahsil edilecektir… Ayrıca katılmayarak yedek bekleyen kişilerin katılımını engellediğinizi unutmayınız…

Araç durakları: 08:30 İncirli, M.köy, Kadıköy, Göztepe, Kozyatağı, Bostancı, Maltepe, Kartal…

Katılım ve İptallerinizi faaliyet haftası olan cuma akşamı saat 15:00’e kadar bildirmeniz önemli. Facebook üzerinden katılım yapmanız yeterli değil. Mail veya mesaj ile bineceğiniz durağı, telefon ve mail adresinizi bildidikten sonra katılımınız kesinleşecektir. Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com

Kıyafet seçiminde pamuklu, kot gibi çabuk kurumayan giysiler tercih etmeyiniz…

Bu tür doğa faaliyetleri; sağlık sorunları olanların katılımı için uygun değildir…
Bu tür doğa faaliyetleri; kendi doğası gereği zorluklar ve riskler içerir.
Belirtilen bütün koşullar (başlangıç ve bitiş saati, şehre dönüş saati gibi zamanlama, tahmini rota uzunluğu, hava durumu vb.) etkinlik günü ve etkinliğin yapıldığı bölgeye göre rehber insiyatifi ile sonradan değişiklikler gösterebilir.

Doğada asla çöp bırakmıyoruz…

*1618 sayili yasa kapsamina giren faliyetlerimiz Tursab; A Gurubu 9361 sayili seyahat acenta isletme belgesi ile yapilmaktadir.