Beklenen Etkinlik: Likya Yolu / Kaş Bölgesi

Keyif alarak yürüyeceğimiz Likya parkurlarında mümkün olduğu kadar kendimizi yıpratmadan ve tadını çıkartarak hem denize girecek hem yürüyeceğiz. O nedenle parkurları uzun tutmadan, konaklayacağımız bölgeleri de gezerek zaman geçirebileceğiz… 28 Ekim günü öğlen saatlerinde Kaş merkezde buluşuyoruz. 1 Kasım’da ise geri dönüşe geçeceğiz.

Program:
1. gün (28 Ekim): Öğlen saatlerinde Kaş’ta buluşuyoruz. Çantaları pansiyon’a bıraktıktan sonra Çukurbağ Köyü’ne araçla ulaşıyoruz ve yürümeye başlıyoruz. Tepeden Kaş manzarası ile Kaş’a ve pansiyonumuza ulaşıyoruz.

2. gün (29 Ekim): Kahvaltı sonrası tekne ile Limanağzı’na gidip rotaya oradan başlıyoruz. Hedef Çoban Plajı ve Fakdere üzerinden Boğazcık Köyü. Konaklama ve akşam yemeği Üçağız’da.

3. gün (30 Ekim): Yolumuz bu kez Kapaklı ve Demre’ye doğru… Kapaklı sahilinde gördüğünüz göreceğiniz en güzel koylardan birinde deniz molası vereceğiz… Yürüyüş rotamız 14 km. Konaklama ve akşam yemeği Üçağız’da.

4. gün (31 Ekim): Sabah rotamız yine kahvaltı sonrası başlıyor… Boğazcık’tan başlayarak Apollonia kentinin eteklerinden, Aperlai’nin içinden devamla Üçağız’a ulaşıyoruz. Konaklama Kaş’ta

5. Gün (5 Nisan): Kaş’ta serbest zaman geçireceğiz. Deniz ve dinlenmek için zamanımız olacak. Sonra geri dönüş. Konaklama ve akşam yemeği evde 🙂

Katılım için; Mail veya mesaj ile; İsim soyisim, TC, HES KODU, telefon ve mail adresinizi bildirdikten sonra katılımınız kesinleşecektir… Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com

* Bu tür doğa faaliyetleri; sağlık sorunları olanların katılımı için uygun değildir…
* Bu tür doğa faaliyetleri; kendi doğası gereği zorluklar ve riskler içerir.
* Etkinliklerimize katılan bütün arkadaşlar doğa koşulları içerisinde gerektiğinde, diğer ekip üyeleri ile yardımlaşmayı ve paylaşmayı kabul etmiş sayılır.
* Gezintrek grubu; doğada zaman geçirmek isteyen ancak bunu tek başına yapamayan kişilerin bir araya gelerek, yürüme ve doğa aktiviteleri yapma nedenidir, bir seyahat veya tur şirketi değildir.
* Grup etkinliklerimiz Tursab’a bağlı acentalar ile birlikte yapılmaktatır ve kar amaçlı değildir.
* Belirtilen bütün koşullar (başlangıç ve bitiş saati, şehre dönüş saati gibi zamanlama, tahmini rota uzunluğu, hava durumu vb.) etkinlik günü ve etkinliğin yapıldığı bölgeye göre rehber insiyatifi ile sonradan değişiklikler gösterebilir.