Doğada Fotoğrafçılık / Mark Gardner – Art Wolfe

Mark Gardner ve Art Wolfe macera ve gezi fotoğrafçılığı yeteneklerini geliştirmek isteyen herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap hazırlamışlar. Kitap benim gibi tecrübeli fotoğrafçılara bile çok yararlı olabilecek güzel ipuçlarıyla dolu.

– Joseph Van Os, Joseph Van Os Photo Safaris, Vashon Island, WA-

Doğa ve macera fotoğrafçılığı üzerine kendisi de tam bir maceracı ve fotoğratçı olan Mark Gardner’den başka kim daha iyi bir öğretici kitap yazabilir ki? Bir de buna Amerika’nın en iyi doğa tarihi sanatçılardan biri olan Art Wolfe’nin fotoğraflarını eklerseniz ortaya her doğa fotoğrafçısının kitaplığından muhakkak bulunması gereken bir kitap çıkar.

– Bill Fortney, Kurucu Üye ve Başkan Great American Photography Weekends Great American Photography Weekends-

Eğer bir fotoğraf meraklısıysanız doğadaki çekimlerde elde edilen görüntülerin, gerçekte görmüş olduklarımızla her zaman aynı olmadığını bilirsiniz. Şimdi bu yeteneğinizi geliştirerek gezi ve macera fotoğrafçılığında daha güzel sonuçlar elde edebilme fırsatınız var. Art Wolfe ve Mark Gardner ustalar pozlandırmayla ilgili önerilerini, yaratıcı kompozisyon tekniklerini ve görüntülenmesi oldukça zor olan yakın çekim konusundaki tavsiyelerini sizlerle paylaşıyorlar.

– Art Wolfe’un kişisel portfolyosundan 48 özgün fotoğraf.
– İyi fotoğraf çekebilmenize yardımcı olacak teknik ve estetik bilgiler.
– Doğa fotoğrafçıları için fotoğraf malzemeleri konusunda uzman tavsiyeleri.

You may also like...

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.