EkoFest 2022 ve Kazdağları Kampı

22/26 Temmuz tarihlerinde; önceki senelerde katıldığımız ve keyifli zaman geçirdiğimiz, Kazdağları’nda düzenlenecek olan EkoFest 2022 festivaline yine gidiyoruz… Derelerde yüzüyor, patikalarında yürüyor, akşamları ateş başında müzik ve eğlence ile tavan yapıyoruz… İstanbul’dan katılım için… (devamı)

İnönü ve Ercuva Yaylası doğa yürüyüşü ve yayla keyfi

Sevgili Yol Arkadaşlarım, 19 Haziran Pazar günü Kocaeli’nin en güzel yaylaları’na doğru yola çıkıyoruz. İnönü Yaylası girişinden başlayan rotamız ile Ercuva Yaylasına ulaşıyoruz. Ve yaylanın yeşiline yayılıyoruz. Burada vereceğimiz uzun mola sonrası isteyenler ile… (devamı)

Kiraz zamanı: Halıdere – Değirmendere Doğa Yürüyüşü

Sevgili Yol Arkadaşlarım 5 Haziran pazar günü Değirmendere bölgesine gidiyoruz. Halıdere’de meyve bahçeleri arasından başlayacak yürüyüşümüz, yine kiraz bahçeleri arasından Yukarı Değirmendere’de sona erecek. Tamamı toprak yol ve patika olan rota 15 km. Yürümeyi… (devamı)

Dağa gidiyoruz: Sultandağı Gelincikana Zirvesi

Sevgili Yol Arkadaşlarım, 11-12 Haziran tarihlerinde Afyon sınırları içinde olan Sultandağı’nın Gelincikanası zirvesine (2.675 Mt) çıkacağız. Birlikte gittiğimiz bir çok doğa yürüyüşüne kıyasla daha kolay bir faaliyet olacağına emin olabilirsiniz. Dağları merak eden ve… (devamı)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.