Geçmiş Etkinlikler

Kiraz zamanı: Halıdere – Değirmendere Doğa Yürüyüşü

Sevgili Yol Arkadaşlarım 5 Haziran pazar günü Değirmendere bölgesine gidiyoruz. Halıdere’de meyve bahçeleri arasından başlayacak yürüyüşümüz, yine kiraz bahçeleri arasından Yukarı Değirmendere’de sona erecek. Tamamı toprak yol ve patika olan rota 15 km. Yürümeyi… (devamı)

Dağa gidiyoruz: Sultandağı Gelincikana Zirvesi

Sevgili Yol Arkadaşlarım, 11-12 Haziran tarihlerinde Afyon sınırları içinde olan Sultandağı’nın Gelincikanası zirvesine (2.675 Mt) çıkacağız. Birlikte gittiğimiz bir çok doğa yürüyüşüne kıyasla daha kolay bir faaliyet olacağına emin olabilirsiniz. Dağları merak eden ve… (devamı)

Dersim ve Munzurları Baharda Görmeye Gidiyoruz…

Merhaba Arkadaşlar, 26-29 Mayıs tarihlerinde Munzurlara doğru yola çıkıyoruz. Mevsimlerin en güzelinde; Dersim Coğrafyası ve Munzurlar için yollara düşme zamanı. Geliyorum diyen ilk 8 kişi olunca biletlerimizi alacağız. Maksimum 12 katılımcı ile gideceğiz. Katılacak… (devamı)

Beşkayalar Vadisi – Kirazlıdere dere yürüyüşü

26 Haziran pazar günü Beşkayalar Vadisi’ne gideceğiz. Yürüyüşe Vadi içinden dere yürüyüşü ile başlayacağız. Sağlık sorunu olmayan, derede yürümeyi seven herkesin katılabileceği toplamda 10 km kadar yürüyeceğimiz bir faaliyet olacak. Yürüyüşün yarısı dere içinden,… (devamı)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.