Geyikbayırı’dan Olimpos’a Likya Yolu

19 – 27 Ekim tarihlerinde bir macera yürüyüşü için yola çıkıyoruz. Geyikbayırı’ndan başlayarak Likya Yolu’nun bu pek yürünmeyen parkurunda Olimpos’a kadar yürüyeceğiz.
Rotamız; Geyikbayırı, Çitdibi, Hisarçandır, Göynük Yayla, Gedeleme, Kuzdere, Tahtalı Dağı, Beycik, Ulukışla, Çıralı ve Olimpos. Rotanın tamamını sırt çantası ile yürüyeceğiz. Sağlık sorunu olmayan, çadırını taşıyarak yürüyebilecek herkes bu etkinliğe katılabilir.

Katılım için; Mail veya mesaj ile; İsim soyisim, TC, HES KODU, telefon ve mail adresinizi bildirdikten sonra katılımınız kesinleşecektir… Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com

* Bu tür doğa faaliyetleri; sağlık sorunları olanların katılımı için uygun değildir…
* Bu tür doğa faaliyetleri; kendi doğası gereği zorluklar ve riskler içerir.
* Etkinliklerimize katılan bütün arkadaşlar doğa koşulları içerisinde gerektiğinde, diğer ekip üyeleri ile yardımlaşmayı ve paylaşmayı kabul etmiş sayılır.
* Gezintrek grubu; doğada zaman geçirmek isteyen ancak bunu tek başına yapamayan kişilerin bir araya gelerek, yürüme ve doğa aktiviteleri yapma nedenidir, bir seyahat veya tur şirketi değildir.
* Grup etkinliklerimiz Tursab’a bağlı acentalar ile birlikte yapılmaktatır ve kar amaçlı değildir.
* Belirtilen bütün koşullar (başlangıç ve bitiş saati, şehre dönüş saati gibi zamanlama, tahmini rota uzunluğu, hava durumu vb.) etkinlik günü ve etkinliğin yapıldığı bölgeye göre rehber insiyatifi ile sonradan değişiklikler gösterebilir.