Güncel Etkinlikler

Kurban Bayramında Gökçeada Kampı

Kurban Bayramı’nda 8-12 Temmuz tarihlerinde Gökçeada’ya kamp yapmaya gidiyoruz. Gökçeada (İmroz): Ege Denizi’nin kuzeyinde yer alan Gökçeada Türkiye’nin en büyük adasıdır. Antik adı İmbros (İmroz) olan ilçe, 1970 yılında Gökçeada adını almıştır. Kıyı şeridinin… (devamı)

EkoFest 2022 ve Kazdağları Kampı

22/26 Temmuz tarihlerinde; önceki senelerde katıldığımız ve keyifli zaman geçirdiğimiz, Kazdağları’nda düzenlenecek olan EkoFest 2022 festivaline yine gidiyoruz… Derelerde yüzüyor, patikalarında yürüyor, akşamları ateş başında müzik ve eğlence ile tavan yapıyoruz… İstanbul’dan katılım için… (devamı)

İnönü ve Ercuva Yaylası doğa yürüyüşü ve yayla keyfi

Sevgili Yol Arkadaşlarım, 19 Haziran Pazar günü Kocaeli’nin en güzel yaylaları’na doğru yola çıkıyoruz. İnönü Yaylası girişinden başlayan rotamız ile Ercuva Yaylasına ulaşıyoruz. Ve yaylanın yeşiline yayılıyoruz. Burada vereceğimiz uzun mola sonrası isteyenler ile… (devamı)

Everest’e dünyanın çatısına gidiyoruz‏

Yüksek dağların arasından yürüyerek Everest Ana Kamp’a gidiyoruz.
Nepal’e daha önce yaptığımız yolculuklarda hem bu muhteşem coğrafyanın tarih yüklü şehirlerini gezmiş hem de Pokhara bölgesinde yürüyüşler yapmış, yüksek dağları uzaktan görmek fırsatı bulmuştuk. Yeniden yola düşme zamanı…

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.