Kargalı ve Sığırlık Merası doğa yürüyüşü

22 Eylül pazar günü sonbahar güneşini üzerimizde hissedeceğimiz, gökyüzünde topak topak sonbahar bulutları ile çayırlıkların olduğu bir bölgede yürüyeceğiz. Kargalı’dan başlayacak yürüyüşümüz Denizli Göleti kıyısında sona erecek… Yürümeyi seven herkesin keyif alarak yürüyeceği bu rotaya sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Rotamız 14 km kadar ve çok büyük iniş çıkışlar içermiyor… Sabah yolda çay, kahvaltı ve alışveriş için duracağız… Yürürüş süresi… (devamı)

Likya Yolu; Kalkan, Patara, Cennet, Kabak Koyu, Faralya, Kayaköy

Bir dünya klasiği yolu yürüyeceğiz. Kalkan’dan başlayacağız ve Patara, Gavurağılı, Yediburunlar, Ge, Bel, Alınca, Cennet koyu, Kabak , Faralya ve Kayaköy rotalarımızda olacak. 19 / 25 Ekim tarihleri hem yürüyecek hem bölgede olmanın keyfini yaşayacağız… Geliyorum diyen 8 kişi sonrasında uçak biletlerimizi alıyoruz… Gelecek arkadaşların uygun uçak bileti alabilmemiz için gecikmeden bilgi vermesi önemli. Likya Yolu dünyanın ilk on klasik… (devamı)

İran’a gidiyoruz: Tahran, Kaşan, İsfahan, Yezd ve Şiraz

Merhaba Arkadaşlar, Bir süredir hazırlığını yaptığımız İran programımız hazır. 14 Kasım / 23 Kasım tarihlerinde İran’da olacağız. Aşağıda göreceğiniz özetten de anlaşılacağı gibi; 8 gece ve 9 günümüz Perslerin diyarında geçecek… Ve faaliyetimiz süresince İran’ın beş önemli kentinde gezeceğiz ve kültürünü, tarihini tanıma olanağı bulacağız. Özet programımız: 14 Kasım Perşembe: Gece 23:50 uçuş 15 Kasım Cuma: Gece 03:20 Tahran. Yerleşme,… (devamı)