Category Archives: Geçmiş Etkinlikler

Şile’de doğa yürüyüşü ve kadınlar günü kutlaması

Etkinliğe katılan bütün kadınlara %20 “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” indirimi. 10 Mart 2019 Pazar günü Şile’ye bölgesinde yürümeye ve kadın arkadaşların “Dünya Emekçi Kadınlar Günü”nü kutlamaya gidiyoruz… Bu kolay rotaya çoluk çocuk herkes gelebilir. Tahminler havanın iyi olacağı yönünde. Korucu köyünden başlayacak yürüyüşümüz Karamandere’de Saklıgöl kıyısında sona erecek… Herkesin rahatlıkla yürüyebileceği bu rotanın büyük bir kısmı Darlık Barajı kıyısında olacak…… (devamı)

Polonezköy Doğa Yürüyüşü

3 Mart Pazar sabahı 07:30’da şehri terkederek Beykoz’un Zerzevatçı Köyü’nden başlayarak, Polonezköy’e yürüyeceğiz. Sağlık sorunu olmayan herkesin yürüyebileceği 11 km mesafeli rotanın tamamı toprak yol ve patika… Rotayı uzatmak istemeyenleri Polonezköy’de zaman geçirmek üzere bıraktıktan sonra isteyenler ile rotayı Cumhuriyet Köyü’ne kadar uzatacağız (Toplam 17 km). Ben hiç yürümeyeceğim diyenler araçla Polonezköy’e gidebilir. Sabah çay, kahvaltı için yolda duracağız… ÖNEMLİ:… (devamı)

Elmacık, Naipköy Doğa Yürüyüşü…

17 Şubat 2019 Pazar günü 07:30 İncirli’den yola çıkarak; çayırı, çimeni, düzlükleri, ile Körfez’in köylerinde ve keyifli bir rotada yürüyeceğiz. Körfez’in Elmacık Köyü’nden başlayacak rotamız Naipköy’de sona erecek. Küçük iniş çıkışlar ve düz alanlar içeren Rotamız 12,5 km kadar ve patikalar, toprak yollar içeriyor. Yürümeyi seven herkesin keyifle yürüyeceği bir rota. Sabah çay, kahvaltı için yolda duracağız… ÖNEMLİ: Katılımlarınızı lütfen… (devamı)

İznik Gölü ve Mahmudiye – Keramet Doğa Yürüyüşü

Hafta sonu için hava güzel görünüyor. Çiğdemler açmaya başlamış. 10 Şubat 2019 Pazar günü 07:30 İncirli’den yola çıkarak; çayırı, çimeni, düzlükleri, inişli çıkışlı, İznik Gölü manzaralı keyifli bir rotada yürüyeceğiz. Orhangazi’nin Mahmudiye Köyü’den başlayarak İznik Gölü kıyılarına, Keramet Köyü’nde yolumuzu bitireceğiz. Küçük iniş çıkışlar ve düz alanlar içeren Rotamız 12 km kadar ve patikalar, toprak yollar içeriyor. Yürümeyi seven herkesin… (devamı)

Tahtalı Göleti Doğa Yürüyüşü / Derince-Kocaeli

3 Şubat 2019 Pazar günü 07:30 İncirli’den yola çıkarak; çayırı, çimeni, düzlükleri, dereler ve göletleri ile keyifli bir rotada yürüyeceğiz. Kocaeli Üniversitesi sırtlarından başlayarak Tahtalı Göleti kıyılarından yürüyerek Geredeli Köyü’nde yolumuzu bitireceğiz. ilk anda biraz yükseldikten sonra genelde küçük iniş çıkışlar ve düz alanlar içeriyor. Rotamız 16 km kadar ve patikalar, toprak yollar içeriyor. Yürümeyi seven herkesin keyifle yürüyeceği bir… (devamı)