Likya Yolu Yürüyüşü / Kaş Bölgesi

Sevgili Yol Arkadaşlarım,1-5 Nisan tarihlerinde Kaş bölgesinde yürüyüşler yapacağız. Program ve detaylar aşağıda. Katılacak arkadaşların zaman geçirmeden bilgi vermesi iyi olur.Program:1. gün (1 Nisan): Sabah saatlerinde Kaş’ta buluşuyoruz. Çantaları pansiyon’a bıraktıktan sonra Çukurbağ Köyü’ne araçla ulaşıyoruz ve yürümeye başlıyoruz. Tepeden Kaş manzaralı yürüyüş ile Kaş’a ve pansiyonumuza ulaşıyoruz.2. gün (2 Nisan): Kahvaltı sonrası çantalarımızı araç ile Boğazcık’a gönderiyoruz. Ve yürüyüşe başlıyoruz. Hedef Çoban Plajı ve Fakdere üzerinden Boğazcık Köyü. 3. gün (3 Nisan): Sabah rotamız yine kahvaltı sonrası başlıyor…  Boğazcık’tan başlayarak Apollonia kentinin eteklerinden, Aperlai’nin içinden devamla Üçağız’a ulaşıyoruz. Ve elbette Aperlai’de deniz keyfi yapıyoruz.4. gün (4 Nisan): Yolumuz bu kez Kapaklı ve Demre’ye doğru… Kapaklı sahilinde gördüğünüz göreceğiniz en güzel koylardan birinde deniz molası vereceğiz… Yürüyüş rotamız 13 km.5. Gün (5 Nisan): Sabah geç kahvaltı. Biraz tembellik sonrasında Kaş merkeze gidiyoruz. Biraz zaman geçirdikten sonra geri dönüşe geçiyoruz.

Detay bilgiler için lütfen iletişime geçiniz… 0532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com

Dahil olanlar: 4 gece konaklama ve kahvaltı, 3 akşam yemeği, araç ile çanta transferleri ve transferler.Dahil olmayanlar: Kaş’ta akşam yemeği, içecekler ve kişisel harcamalar, dahil olanların dışında kalanlar.

* Birlikte yaptığımız etkinlikler bir doğa sporudur. Doğa yürüyüşü, kamp, dağcılık, kano, dere yürüyüşü gibi etkinlikler doğada yapılan açık hava sporlarıdır. Kültür turu veya gezi gibi bir turizm etkinliği yapmıyoruz.* Bu tür doğa faaliyetleri; sağlık sorunları olanların katılımı için uygun değildir…* Bu tür doğa faaliyetleri; kendi doğası gereği zorluklar ve riskler içerir.* Etkinliklerimize katılan bütün arkadaşlar doğa koşulları içerisinde gerektiğinde, diğer ekip üyeleri ile yardımlaşmayı ve paylaşmayı kabul etmiş sayılır.* Gündoğarken Gezginleri grubu; doğada zaman geçirmek isteyen ancak bunu tek başına yapamayan kişilerin bir araya gelerek, yürüme ve doğa aktiviteleri yapma nedenidir, bir seyahat veya tur şirketi değildir.* Grup etkinliklerimiz Tursab’a bağlı acentalar ile birlikte yapılmaktatır ve kar amaçlı değildir.* Belirtilen bütün koşullar (başlangıç ve bitiş saati, şehre dönüş saati gibi zamanlama, tahmini rota uzunluğu, hava durumu vb.) etkinlik günü ve etkinliğin yapıldığı bölgeye göre rehber insiyatifi ile sonradan değişiklikler gösterebilir.

Doğada asla çöp bırakmıyoruz.

 

You may also like...