Tahtalı Göleti Doğa Yürüyüşü / Derince-Kocaeli

3 Şubat 2019 Pazar günü 07:30 İncirli’den yola çıkarak; çayırı, çimeni, düzlükleri, dereler ve göletleri ile keyifli bir rotada yürüyeceğiz. Kocaeli Üniversitesi sırtlarından başlayarak Tahtalı Göleti kıyılarından yürüyerek Geredeli Köyü’nde yolumuzu bitireceğiz. ilk anda biraz yükseldikten sonra genelde küçük iniş çıkışlar ve düz alanlar içeriyor. Rotamız 16 km kadar ve patikalar, toprak yollar içeriyor. Yürümeyi seven herkesin keyifle yürüyeceği bir rota.

Sabah çay, kahvaltı için yolda duracağız…

ÖNEMLİ: Katılımlarınızı lütfen son dakikaya ve cuma akşamına veya c.tesi gününe bırakmayınız. Acenta evraklarının ve gerekli izinlerin düzenlenebilmesi için en geç cuma sabahı kayıt yaptırmanız gerekiyor. Aksi durumda ya kişi azlığından gidememiş oluyoruz, yada ancak araçta yer kaldı ise katılabiliyorsunuz.
Katılım ve İptallerinizi faaliyet haftası olan cuma sabah saat 10:00’e kadar bildirmeniz önemli. Facebook üzerinden katılım yapmanız yeterli değil. Mail veya mesaj ile bineceğiniz durağı, telefon ve mail adresinizi bildidikten sonra katılımınız kesinleşecektir… Cem Ergun: 0 532 506 33 70 / ergun_2000@hotmail.com

Etkinlik Bedeli: 90 TL (Ulaşım, acenta maaliyeti, yol sigortası, rehberlik ve yol arkadaşlığı içerir. Rehber dahil 23 kişi için geçerlidir. Daha az katılımcıda 10 TL ilave edilir).
-Beraberinizde getirdiğiniz her bir katılımcı için kendi adınıza %10 indirim hakkı elde edeceksiniz. İki kişi ile gelirseniz bu tutar %20 olacak. (Hafta sonu etkinlikleri için geçerli olacak. Gerekli durumlarda farklı oranlar ile diğer etkinliklerde de uygulanabilir.)
-Katıldığınız her etkinlik için 1 (bir) puan alacaksınız. Beraberinizde getirdiğiniz her bir kişi için ise 2 (iki) puan kazanacaksınız. Toplam 50 puana ulaşınca bir günübirlik etkinliğe ücretsiz katılma hakkı elde edeceksiniz. Katılımcılar kendi istatistiklerini kendileri tutacaktır. Hediye puan tutarı kazanıldığında takip eden bir ay içerisinde kullanılmaz ise puan sıfırlanır.

ÖNEMLİ: Faaliyet bedeli katılımcı sayısı göz önüne alınarak hesaplanıyor. Son dakika iptallerini sevmiyoruz. Belirtilen iptal zamanları dışında iptal eden veya etkinliğe katılmayanlardan etkinlik bedeli tahsil edilecektir… Ayrıca katılmayarak yedek bekleyen kişilerin katılımını engellediğinizi unutmayınız…

Araç durakları: 07:30 İncirli, M.köy, Kadıköy, Göztepe, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Gebze, vs…

Faaliyet için yanınıza alabileceğiniz malzemeler; bot türü bir ayakkabı, şapka, gözlük, yanınızda taşıyacağınız malzemeler için bir küçük sırt çantası, yağmurluk, eldiven, bere, fener, yedek kıyafet, tozluk gibi malzemeler ile sürekli kullandığınız ilaçlarınız varsa yanınızda bulundurmayı ihmal etmeyiniz. 1,5-2 litre su, ve yolda yemek üzere atıştırmalıklarınızı, ayrıca öğlen yemeği için sandaviç veya yemeğinizi getirmeyi unutmayınız… Termosta sıcak su, çay ve kahve için iyi olur…

Kıyafet seçiminde pamuklu, kot gibi çabuk kurumayan giysiler tercih etmeyiniz… Yedek giysi getirenler araçta bırakabilir ve faaliyet bitiminde değişebilirler…

Bu tür doğa faaliyetleri; sağlık sorunları olanların katılımı için uygun değildir…
Bu tür doğa faaliyetleri; kendi doğası gereği zorluklar ve riskler içerir.
Belirtilen bütün koşullar (başlangıç ve bitiş saati, şehre dönüş saati gibi zamanlama, tahmini rota uzunluğu, hava durumu vb.) etkinlik günü ve etkinliğin yapıldığı bölgeye göre rehber insiyatifi ile sonradan değişiklikler gösterebilir.

Doğada asla çöp bırakmıyoruz…

*1618 sayili yasa kapsamina giren faliyetlerimiz Tursab; A Gurubu 8407 sayili seyahat acenta isletme belgesi ile yapilmaktadir.

Share this Post