Taze bilgilerle; Yaşadığımız günler ve yakın etkinlik durumları hakkında bilgilendirme…

Kendimizi çimenlerin, çiçeklerin kokusuna bırakmayı ne çok özledik değil mi?
Daha önceki yazdığımdan farklı birşey yok sağlık konusunda… İyiyim, iyiyiz. Haberleştiğim ve görüştüşüm arkadaşlarda da sorun yok.
İki ay aradan sonra bir kaç gün önce Kadıköy’e gittim. Kadıköy çok sakindi. Mehmet ve Bekir ile görüştük. Bekir’de saç sakal birbirine girmişti 🙂
Edindiğimiz bilgilere göre 1 Haziran itibarı ile bir çok alanda 4. vitese geçiyoruz. Şehir dışı ve tatil olanaklarına kavuşuyoruz. Kafe ve lokantalar açılıyor. (son anda bir ters durumlar olmaz ise)
Elbette bu bizim için; 7 Haziran Pazar günü yürüyüş ve çayırlarda yayılma imkanı anlamına geliyor. Şu an için bizim açımızdan olumsuz durum kullandığımız araçların koltuk sayılarının yarısı kadar yolcu taşınabilecek olması. Yani 16’lık araç ile 8, 19 araç ile 10 ve 27’lik araç ile 14 kişi ile yollara çıkabileceğiz. Araçlar elbette her yola çıkmadan dezenfekte edilecek. Ulaşım esnasında bir süre yine maske zorunlu olacak. Bütün bunlar; özellikle koltuk sayısının sınırlı kullanımı etkinlik maaliyetini bir miktar artıracak.
 
Bu durumda;
* 7 Haziran’da Ercuva Yaylası’na gidiyoruz. 10 – 12 km kadar yürüyüş ve mangal… Güneşe yayılmaca.
* 13-14 günü Sultan Dağı ve kamp etkinliği için Afyon’a gideceğiz. Eğer daha önce yazdıranlarda bir değişiklik yok ise 11 kişiyiz. 3 kişi daha alabiliriz.
 
7 haziran için etkinliği bir kaç güne kadar paylaşacağım.
 
Sağlıkla ve sevgi ile kalın… Çok çok selam herkese…